_________________________________________________

 

Uruchomiliśmy zbiórkę - wesprzyj Stowarzyszenie finansowo

 Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia: z pomocy Stowarzyszenia w zakresie objętym działalnością statutową Stowarzyszenia korzystać mogą członkowie (w tym kandydaci i honorowi) nie będący zawieszonymi w prawach członka.


Aby zostać członkiem Kandydatem należy opłacić wpisowe (100 zł) i składkę kandydacką z góry na 3 miesiące (3x20 zł) - w sumie 160 zł

 

Kandydatem jest się do 6 miesiąca i w tym czasie składka wynosi 20 zł. Od 7. miesiąca składka członkowska, to 10 zł miesięcznie

szczegóły znajdziesz w STATUCIE


Osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia SLSOPO,
jak i oferujące swoje doświadczenie i pomoc
zapraszamy na dyżur w godzinach otwarcia biura

 

 

11 listopada 2013 r. Święto Niepodległości

Chmury rozeszły się nad Warszawą 11 listopada 2013 roku w 95 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Autochtoni i czasowi imigranci zapełnili ulice stolicy w centrum miasta. Było tłumnie i słonecznie.  Najpierw na placu Piłsudskiego i w okolicach pałacu prezydenckiego, a później (znacznie tłumniej) przed pałacem kultury i w okolicach ronda Dmowskiego. Delegaci Stowarzyszenia z towarzyszami z Dzielnego Taty eksponowali swoją obecność zawracając uwagę na dramat wykluczania z życia dzieci ojców.

Silne zainteresowanie i wyrazy poparcia dało się odczuć w trakcie Marszu Niepodległości.  Flesze lamp błyskowych, ujęcia kamer tv, krótkie rozmowy z demonstrującymi, gesty poparcia i okrzyki. Znowu w pewnym stopniu udało się wymieść problem alienacji rodzicielskiej spod dywanu obojętności mediów. Problem nasz jest tak ważny, jak często o nim mówią media. Do zobaczenia na następnej demonstracji.