_________________________________________________

 

Uruchomiliśmy zbiórkę - wesprzyj Stowarzyszenie finansowo

 Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia: z pomocy Stowarzyszenia w zakresie objętym działalnością statutową Stowarzyszenia korzystać mogą członkowie (w tym kandydaci i honorowi) nie będący zawieszonymi w prawach członka.


Aby zostać członkiem Kandydatem należy opłacić wpisowe (100 zł) i składkę kandydacką z góry na 3 miesiące (3x20 zł) - w sumie 160 zł

 

Kandydatem jest się do 6 miesiąca i w tym czasie składka wynosi 20 zł. Od 7. miesiąca składka członkowska, to 10 zł miesięcznie

szczegóły znajdziesz w STATUCIE


Osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia SLSOPO,
jak i oferujące swoje doświadczenie i pomoc
zapraszamy na dyżur w godzinach otwarcia biura

 

 

Petycja - "Prawo dzieci do posiadania obojga rodziców" - DO SENATU RP - Podpisz do 30.1.2016!

Panowie, i Panie, rodzice i wychowawcy swoich dzieci - jeśli teraz się nie sprężycie i nie weźmiecie do roboty - tzn. nie będziecie wysyłać petycji do Sejmu, Senatu, Ministerstwa Sprawiedliwości - to kiedy, i jak chcecie zmieniać prawo by realnie widzieć, i realnie być ze swoimi dziećmi?

Pamiętajcie - robicie to nie dla siebie, ale dla nich! Bo każde dziecko ma prawo do TATY i MAMY, do równej miłości obojga rodziców!
Kto nie wyśle petycji niech potem nie narzeka, że nie są realizowane prawa jego/jej dzieci, ani jego/jej jako rodzica. Każdy odpowiedzialny rodzic ma prawo - ale i obowiązek - podpisać i przesłać taką petycję!

Aby maksymalnie uprościć został przygotowany formularz online, który generuje maila na odpowiedni adres i przesyła kopię na skrzynkę nadawcy.

Prosimy o skorzystanie z linków:  http://petycja.hol.es/

http://petycje.com.pl/

Korzystając z okazji życzymy Wam wszystkim zdrowych, spokojnych, i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia, i wszystkiego najlepszego w Nowym 2016 Roku, a zwłaszcza tego, byście mogli być ze swoimi dziećmi zawsze jako równoprawni rodzice i obywatele.

DLA DOBRA DZIECKA! :-)

Zarząd ŚLSOPO

http://www.senat.gov.pl/petycje/petycje-wielokrotne/w-sprawie-podjecia-inicjatywy-ustawodawczej-majacej-na-celu-zmi/

Lista inicjatorów składających petycję:

http://www.senat.gov.pl/petycje/petycje-wielokrotne/lista1/