_________________________________________________

 

Uruchomiliśmy zbiórkę - wesprzyj Stowarzyszenie finansowo

 Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia: z pomocy Stowarzyszenia w zakresie objętym działalnością statutową Stowarzyszenia korzystać mogą członkowie (w tym kandydaci i honorowi) nie będący zawieszonymi w prawach członka.


Aby zostać członkiem Kandydatem należy opłacić wpisowe (100 zł) i składkę kandydacką z góry na 3 miesiące (3x20 zł) - w sumie 160 zł

 

Kandydatem jest się do 6 miesiąca i w tym czasie składka wynosi 20 zł. Od 7. miesiąca składka członkowska, to 10 zł miesięcznie

szczegóły znajdziesz w STATUCIE


Osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia SLSOPO,
jak i oferujące swoje doświadczenie i pomoc
zapraszamy na dyżur w godzinach otwarcia biura

 

 

Na sali rozpraw - jak zachować się w sądzie?

Prawo reguluje coraz więcej dziedzin naszego codziennego życia. W sposób nieunikniony powoduje to konieczność częstszego odwiedzania sądu. Co należy wiedzieć o swoich prawach i obowiązkach? Jakich reguł należy przestrzegać? Jak przygotować się do wizyty w siedzibie Temidy? Poniżej przedstawiamy kilka porad dla osób, które kontakt z sądem będą miały po raz pierwszy.

Czytaj więcej: Na sali rozpraw - jak zachować się w sądzie?

Opieka naprzemienna

Opieka naprzemienna

Nasz kolega Janusz występujący w Sądzie bez pełnomocnika, a przy udziale Stowarzyszenia uzyskał wyrok opieki naprzemiennej nad kilkuletnim dzieckiem tzn. dziecko mieszka tydzień z mamą, a potem tydzień z ojcem.

Czytaj więcej: Opieka naprzemienna