_________________________________________________

 

Uruchomiliśmy zbiórkę - wesprzyj Stowarzyszenie finansowo

 Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia: z pomocy Stowarzyszenia w zakresie objętym działalnością statutową Stowarzyszenia korzystać mogą członkowie (w tym kandydaci i honorowi) nie będący zawieszonymi w prawach członka.


Aby zostać członkiem Kandydatem należy opłacić wpisowe (100 zł) i składkę kandydacką z góry na 3 miesiące (3x20 zł) - w sumie 160 zł

 

Kandydatem jest się do 6 miesiąca i w tym czasie składka wynosi 20 zł. Od 7. miesiąca składka członkowska, to 10 zł miesięcznie

szczegóły znajdziesz w STATUCIE


Osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia SLSOPO,
jak i oferujące swoje doświadczenie i pomoc
zapraszamy na dyżur w godzinach otwarcia biura

 

 

Obchody Dnia Ojca 23.06.2013 r.

 
W niedzielę 23 czerwca 2013 roku przypadł Dzień Ojca.
O godzinie 10:00 wyszliśmy  na rynek w Katowicach gdzie  SLSOPO
świętowało tego dnia. Po ok godzinie przenieśliśmy się do Parku Śląskiego.
 

Napotkanych przechodniów, przede wszystkim dzieci z rodzicami, obdarowywaliśmy słodyczami, balonikami i specjalnie na tę okazję wydrukowanymi kratkami z życzeniami dla Ojców. Największym zainteresowaniem cieszyły się baloniki z nadrukowanym logo SLSOPO.

Ponieważ być ojcem to darować siebie przede wszystkim dzieciom, żeby symbolicznie to wyrazić przygotowaliśmy sympatyczne niespodzianki dla najmłodszych. Pogoda była łaskawa tego dnia z czego widać, że choć sądy rodzinne nie są nam przychylne, to  niebiosa nam sprzyjają. Lepszego poparcia już nie dostaniemy. Nic dziwnego, one wiedzą jaka miłość gore w sercach Ojców.