_________________________________________________

 

Uruchomiliśmy zbiórkę - wesprzyj Stowarzyszenie finansowo

 Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia: z pomocy Stowarzyszenia w zakresie objętym działalnością statutową Stowarzyszenia korzystać mogą członkowie (w tym kandydaci i honorowi) nie będący zawieszonymi w prawach członka.


Aby zostać członkiem Kandydatem należy opłacić wpisowe (100 zł) i składkę kandydacką z góry na 3 miesiące (3x20 zł) - w sumie 160 zł

 

Kandydatem jest się do 6 miesiąca i w tym czasie składka wynosi 20 zł. Od 7. miesiąca składka członkowska, to 10 zł miesięcznie

szczegóły znajdziesz w STATUCIE


Osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia SLSOPO,
jak i oferujące swoje doświadczenie i pomoc
zapraszamy na dyżur w godzinach otwarcia biura

 

 

Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2017 Roku

Moi drodzy!

Życzymy Wam szalonego Sylwestra 2016 - albo tylko zdrowego i i spokojnego - oraz wszystkiego najlepszego w Nowym 2017 Roku! :-) :-) :-)

W każdym z nas jest dobro i miłość, i to niech one wędrują od Was do innych w Nowym 2017 Roku.

Życzę Wam wszystkim abyście mogli pielęgnować Wasze rodziny ubogacając siebie nawzajem i spokojnie budując te niepowtarzalne więzi i relacje.

A tym wszystkim, którzy nie mogą, z nie swojej winy czy zaniedbania, być z najbliższymi życzę, aby prawa ich dzieci, i ich prawa, były w końcu respektowane w całym majestacie, i aby nikt nie był dyskryminowany, poniżany, czy alienowany rodzicielsko,i żeby nie musiano zmagać się z przemocą nieodpowiedzialnych osób czy systemowych patologii.

Życzymy Wam szczęścia - tego tak bardzo osobistego i najskryciej wymarzonego - i realizacji pozytywnych planów i zamierzeń. 

Zarząd Śląskiego Stowarzyszenia Obrony Praw Ojca