_________________________________________________

 

Uruchomiliśmy zbiórkę - wesprzyj Stowarzyszenie finansowo

 Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia: z pomocy Stowarzyszenia w zakresie objętym działalnością statutową Stowarzyszenia korzystać mogą członkowie (w tym kandydaci i honorowi) nie będący zawieszonymi w prawach członka.


Aby zostać członkiem Kandydatem należy opłacić wpisowe (100 zł) i składkę kandydacką z góry na 3 miesiące (3x20 zł) - w sumie 160 zł

 

Kandydatem jest się do 6 miesiąca i w tym czasie składka wynosi 20 zł. Od 7. miesiąca składka członkowska, to 10 zł miesięcznie

szczegóły znajdziesz w STATUCIE


Osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia SLSOPO,
jak i oferujące swoje doświadczenie i pomoc
zapraszamy na dyżur w godzinach otwarcia biura

 

 

„Prawa ojców w Polsce” - wykład gościnny Śląskiego Stowarzyszenia Obrony Praw Ojca na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (13.5.2016)

 

W dniu 13 maja 20116r. (w piątek) o godz, 9:30 w Sali Konferencyjnej Rektoratu Uniwersytetu Śląskiego przy ul. Bankowej 12 w Katowicach Śląskie Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca miało przyjemność i możliwość wygłoszenia gościnnego wykładu pt.: „Prawa ojców w Polsce”.

 

Wykład został zorganizowany dzięki uprzejmości i zaangażowaniu Pani Dr Katarzyny Juszczyk-Frelkiewicz z Instytutu Socjologii, w ramach przedmiotu „Socjologia rodziny”. 

 

Patronat nad wykładem objął Dyrektor Instytutu Socjoligii Pan Prof. zw. dr hab. Wojciech Świątkiewicz, 

 

Liczymy na dalszą, przyszłą współpracę.

Przemysław Piotrowski