_________________________________________________

 

Uruchomiliśmy zbiórkę - wesprzyj Stowarzyszenie finansowo

 Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia: z pomocy Stowarzyszenia w zakresie objętym działalnością statutową Stowarzyszenia korzystać mogą członkowie (w tym kandydaci i honorowi) nie będący zawieszonymi w prawach członka.


Aby zostać członkiem Kandydatem należy opłacić wpisowe (100 zł) i składkę kandydacką z góry na 3 miesiące (3x20 zł) - w sumie 160 zł

 

Kandydatem jest się do 6 miesiąca i w tym czasie składka wynosi 20 zł. Od 7. miesiąca składka członkowska, to 10 zł miesięcznie

szczegóły znajdziesz w STATUCIE


Osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia SLSOPO,
jak i oferujące swoje doświadczenie i pomoc
zapraszamy na dyżur w godzinach otwarcia biura

 

 

23.06.2007r. - DZIEŃ OJCA

23.06.2007r. - DZIEŃ OJCA

Kolejny raz wyszliśmy z siedziby Sl.SOPO na Rynek w Katowicach.
Akcja promująca istnienie naszego Stowarzyszenia i Dnia Ojca - ojcom, matkom i dzieciom.

 

Chcemy by naszą tradycją stało się coroczna obecność w tym dniu na Rynku w Katowicach, a w przyszłości również w innych miastach naszego regionu, kraju.
Radio TOK FM, któremu bardzo dziękujemy, że jest z nami, propagowało naszą akcję na falach swojej rozgłośni, zrobiło z nami wywiad z tej okazji (do odsłuchania na końcu artykułu).

Dzieci dostawały słodycze i maskotki, a dorośli ulotki o naszej działalności, były róże dla spotkanych Pań-Mam które spotkaliśmy z Ojcami i dziećmi oraz Babć z wnukami. Były baloniki i pytania do dzieci czy wiedzą kto dziś ma swoje święto.

Za największe osiągnięcie tego pięknego Święta uznaliśmy w tym roku - obecność przy członkach naszego Stowarzyszenia ich dzieci. W zeszłym roku był jeden chłopiec, syn jednego z nas, a w tym roku były z nami dzieci wielu naszych kolegów w wieku od 3 do 17 lat.

To największa radość gdy widzimy, że dzieci mają fajny kontakt z Ojcami. Swoją obecnością okazały poparcie dla idei i celów Stowarzyszenia propagowanych w społeczności Katowic.

Dziękujemy tym którzy byli z nami w tym dniu, tym którzy aktywnie włączyli się w naszą akcję. Dziękujemy też tym mediom które to Święto zauważyły, oraz sieci komórkowej „Orange”, która Dzień Ojca podkreśliła ofertą specjalną - „pocztówką” skierowaną do posiadaczy telefonów swojej sieci.