_________________________________________________

 

Uruchomiliśmy zbiórkę - wesprzyj Stowarzyszenie finansowo

 Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia: z pomocy Stowarzyszenia w zakresie objętym działalnością statutową Stowarzyszenia korzystać mogą członkowie (w tym kandydaci i honorowi) nie będący zawieszonymi w prawach członka.


Aby zostać członkiem Kandydatem należy opłacić wpisowe (100 zł) i składkę kandydacką z góry na 3 miesiące (3x20 zł) - w sumie 160 zł

 

Kandydatem jest się do 6 miesiąca i w tym czasie składka wynosi 20 zł. Od 7. miesiąca składka członkowska, to 10 zł miesięcznie

szczegóły znajdziesz w STATUCIE


Osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia SLSOPO,
jak i oferujące swoje doświadczenie i pomoc
zapraszamy na dyżur w godzinach otwarcia biura

 

 

Obchody Dnia Ojca 23.06.2012 r.

 

22 czerwca 2012 r. w piątek  kolejny raz wyszliśmy z siedziby SLSOPO na Rynek w Katowicach.
Akcja miała na celu promowanie istnienia  naszego Stowarzyszenia oraz  przypominaniu  ojcom, matkom i dzieciom o dniu ojca .Dzieci dostawały słodycze  oraz okolicznościowe kartki okolicznościowe .

 

Zaś 23 czerwca w sobotę Śląskie Stowarzyszenie Obrony Praw Ojca w Katowicach oraz sosnowieckie Centrum Informacji Miejskiej zorganizowały  obchody Dnia Ojca. Pomiędzy godziną 10.00 a 13.00 wszystkie maluchy  odwiedzające Plac Stulecia otrzymały  okolicznościowe kartki dla swoich tatusiów oraz coś słodkiego. W tym czasie w siedzibie CIM członkowie Stowarzyszenia udzielali  informacji na temat praw ojca. 

 

oto kilka fotek :