_________________________________________________

 

Uruchomiliśmy zbiórkę - wesprzyj Stowarzyszenie finansowo

 Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenia: z pomocy Stowarzyszenia w zakresie objętym działalnością statutową Stowarzyszenia korzystać mogą członkowie (w tym kandydaci i honorowi) nie będący zawieszonymi w prawach członka.


Aby zostać członkiem Kandydatem należy opłacić wpisowe (100 zł) i składkę kandydacką z góry na 3 miesiące (3x20 zł) - w sumie 160 zł

 

Kandydatem jest się do 6 miesiąca i w tym czasie składka wynosi 20 zł. Od 7. miesiąca składka członkowska, to 10 zł miesięcznie

szczegóły znajdziesz w STATUCIE


Osoby zainteresowane uzyskaniem wsparcia SLSOPO,
jak i oferujące swoje doświadczenie i pomoc
zapraszamy na dyżur w godzinach otwarcia biura

 

 

Wielkanoc

Wszystkim ludziom dobrej woli, a zwłaszcza Ojcom - boleśnie i niesprawiedliwie doświadczanym w swoim rodzicielstwie, składam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

 

Życzę Wam wiele wytrwałości, niezłomności, i samozaparcia.

 

Życzę Wam aby nadchodzące miesiące zmieniły niesprawiedliwe i dyskryminujące traktowanie naszych dzieci, które przecież mają (teoretycznie) równe prawo do miłości obojga rodziców, a w rzeczywistości tak wiele z nich nie może po prostu być z Tatą tak samo jak z Mamą.

 

Zwracam się przy tej okazji z apelem do tych, którzy decydują o życiu i istnieniu rodzin w Polsce - nie pozwalajcie na amputację dzieciom połowy ich istnienia jaką są Ojcowie.

 

Traktujcie nas równo, i sprawiedliwie. W majestacie prawa.

 

I niech Zmartwychwstanie Chrystusowe będzie dla Was drogą, prawdą, i życiem.

 

Życzę Wam zdrowych, spokojnych, i – jeśli to możliwe – rodzinnych Świąt Wielkanocnych!

 

W imieniu Zarządu Śląskiego Stowarzyszenia Obrony Praw Ojca

Prezes

Przemysław Piotrowski